Moda Ofset

Biz MODA OFSET olarak 16.01.2009 tarihinde kuruluşumuzu tamamladık. Bir anlamda çok yeniyiz fakat fırsatların şansımız olması için mükemmel bir iş ortaklığı yaparak karşınıza çıkıyoruz.

Biz 1991 yılından beri sektörün önde gelen firmalarından biri olan MEGA BASIM ile uzun yıllara dayanan dostluğumuzu yeni bir anlayışla, güçbirliğimizin yaratacağı artan faydaları siz kıymetli müşterilerimizle paylaşmak hedefiyle, sizlerle kusursuz bir iletişim kurarak daha iyiyi bulmaya, daha güzelini ortaya çıkarmaya geliyoruz, ilginizi ve katılımınızı bekliyoruz.

neyi, nasıl, kimler ile yapıyoruz ?

Her yıl milyonlarca kitap, dergi, mecmua, katalog ve aklınıza gelebilecek her türlü kurumsal baskılı malzemeleri tasarlıyoruz, ofset baskı tekniği ile basıyoruz ve müşterilerimize sevkediyoruz.

Son teknolojik yenilikleri ve makineleri kullandığımız tesislerimizde yaptığımız üretim ile müşterilerimizin bilginin dağıtılması çalışmalarına destek olabilmekten mutluyuz.

Amacımız yetenekli, tecrübeli ve çalışkan bir ekip olan 150 kişilik kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sunabilmektir.

Yüksek kalite standartlarımızı koruyarak küçük ve büyük hacimlerde çok kısa sürelerde baskı ve üretim yapabiliyoruz. Esneklik ve güvenilirlilik yıllardır devam eden istikrarlı büyümemizin temel nedenleridir.

Organizasyonumuzda satış ve teknik bölümlerimiz küçük ama yeterli ve yetenekli ekipler halinde oluşturulmuş ve bu politika neticesinde her bir müşterimize hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme ortamı yaratılmıştır.

© 2009 Modaofset. Tüm hakları saklıdır.